iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Süper Kahramanlar Aranıyor!

superheroes

İlk testi geçip bu sayfaya ulaştığınız için tebrikler! Kullanıcıların Firefox'tan en iyi şekilde yararlanmalarını amaç edinmiş şahane gönüllü destek topluluğumuza katılmanıza iki adım kaldı. Tek yapmanız gereken, bir hesap açtıktan sonra katkıda bulunacağınız yolu seçmek.


1. Hesap oluşturun

target=_blank target=_blankHesap oluşturmak size soruları yanıtlama ve makaleleri düzenleme hakkı verir, katkılarınızı takip etmemize ve sizi öne çıkarmamıza olanak sağlar.

2. Katkıda bulunmak istediğiniz muhteşem yollardan birini seçin!

target=_blank target=_blankŞahaneler Ordusuna katılın

Firefox'u seviyorsunuz ama yardım etmek için sadece birkaç dakikanız mı var? Diğer Firefox kullanıcılarına Twitter üzerinden yardım edin. Eğlenceli ve bağımlılık yapabilir. Tweet'leyenlerin başına güzel şeyler geldiğini duyuyoruz!

target=_blank target=_blankDestek Forumundaki soruları yanıtlayın

Yardım etmenin bir diğer hızlı ve kolay yolu! İnsanları doğru yardım makalelerine yönlendirerek ve onların sorunlarını gidererek Firefox bilginizi paylaşın. Şu sıralar A target=_blank target=_blankdroid için Firefox hakkında bilgili kişiler arıyoruz.

B target=_blank target=_blankilgi Bankası'nı geliştirin

Yazmayı veya öğretmeyi seviyorsanız, Bilgi Bankası'nı geliştirmek, her hafta binlerce insana yardım etmek için mükemmel bir yol. Bugünlerde Türkçe bilgi bankamızı düzeltecek yazarlara ve Linux için kontrolcülere ihtiyacımız var.

F target=_blank target=_blankirefox Yardımı'nı yerelleştirin

Bilgi Bankası'nı kendi dilinizde kullanılabilir hâle getirin ve Firefox desteğini tüm dünyaya yaymamıza yardım edin! Güncel ihtiyaçlar için Y target=_blank target=_blankardım Aranıyor bölümünü ziyaret edin.

Biz kimiz?

SUMO (SUpport.MOzilla.org) olarak da bilinen Firefox Yardımı, sadece Firefox kullanıcılarının destek aldığı bir yer değil, tüm dünyadan Firefox gönüllülerinin bir araya geldiği bir topluluktur. Firefox kullanıcılarıyla birlikte çalışmanın yanı sıra, yeni sorunların iyi belgelendiğinden ve en kısa sürede düzeltildiğinden emin olmak için K target=_blank target=_blankalite Kontrol gibi ekiplerle ve Firefox'u daha da iyi hâle getirmek içinFirefox geliştiricileriyle de çalışıyoruz.

Bizimle konuşun

Yorumlarınızı duymak istiyoruz! Firefox Yardımı'nı geliştirmek için fikirleriniz mi var? yardım hakkında sorularınız mı var veya bizi daha yakından tanımak mı istiyorsunuz? Bize aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz:

Bu makaleyi özelleştir

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Firefox Focus

Thunderbird

Webmaker

Versiyon Geçmişi
Düzeltme #
3 / 3
Son güncelleme:
bir ay önce
Güncelleyen:
 
Etiketler (1)