Avatar for Username

Поиск в Поддержке

Избегайте мошенников, выдающих себя за службу поддержки. Мы никогда не попросим вас позвонить, отправить текстовое сообщение или поделиться личной информацией. Сообщайте о подозрительной активности, используя функцию «Пожаловаться».

Подробнее

Centrum poradenstva a prevencie

more options

Varovanie: možné bezpečnostné riziko Ako to napraviť, ďakujem Aplikácia Firefox rozpoznala problém a stránku poradenstvo-mikulas.lepsiweb.sk nenačítala. Webová stránka je buď zle nastavená alebo hodiny na vašom počítači nejdú správne.

Pravdepodobne stránke vypršala platnosť certifikátu, čo bráni aplikácii Firefox bezpečne sa pripojiť. Ak sa napriek tomu rozhodnete stránku navštíviť, útočníci sa môžu pokúsiť ukradnúť vaše informácie, ako sú heslá, e‑mailové adresy alebo čísla platobných kariet.

Čo s tým môžete urobiť?

Tento problém je pravdepodobne na strane webovej stránky a vy ho, bohužiaľ, nedokážete vyriešiť. O probléme môžete informovať správcu webovej stránky.

Ďalšie informácie…

Varovanie: možné bezpečnostné riziko Ako to napraviť, ďakujem Aplikácia Firefox rozpoznala problém a stránku poradenstvo-mikulas.lepsiweb.sk nenačítala. Webová stránka je buď zle nastavená alebo hodiny na vašom počítači nejdú správne. Pravdepodobne stránke vypršala platnosť certifikátu, čo bráni aplikácii Firefox bezpečne sa pripojiť. Ak sa napriek tomu rozhodnete stránku navštíviť, útočníci sa môžu pokúsiť ukradnúť vaše informácie, ako sú heslá, e‑mailové adresy alebo čísla platobných kariet. Čo s tým môžete urobiť? Tento problém je pravdepodobne na strane webovej stránky a vy ho, bohužiaľ, nedokážete vyriešiť. O probléme môžete informovať správcu webovej stránky. Ďalšie informácie…

Все ответы (1)

more options

This site's certificate expired on 11 May. https://www.ssllabs.com/ssltest/analyze.html?d=poradenstvo-mikulas.lepsiweb.sk Do you have an alternate way to alert them to the problem? Maybe social media?

Полезно?

Задать вопрос

Для ответа на сообщения вы должны войти в свою учётную запись. Пожалуйста, задайте новый вопрос, если у вас ещё нет учётной записи.