Search Support

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

Dodawanie rozszerzenia do paska

  • 1 reply
  • 0 have this problem
  • 1 view
  • Last reply by TyDraniu

more options

Dzień dobry, Po pierwsze chciałbym zapytać co mogło się wydarzyć- kilka dni temu po próbie otworzenia przeglądarki wyskoczył jakiś błąd, przez co musiałem zainstalować przeglądarkę jeszcze raz. Efektem tego jest usunięcie wszystkich zakładek i ustawień. Jeśli jest taka możliwość to prosiłbym o poradę w jaki sposób mógłbym przywrócić wcześniejsze ustawienia. Zacząłem ponownie dostosowywać przeglądarkę i napotkałem problem, a mianowicie po zainstalowaniu rozszerzenie nie pokazuje się on na górnym pasku jak miało to miejsce wcześniej. Jeśli nie ma możliwości przywrócenia wcześniejszych ustawień i zakładek to proszę o pomoc w dodaniu rozszerzenia do paska.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, Kacper Tokarz

Dzień dobry, Po pierwsze chciałbym zapytać co mogło się wydarzyć- kilka dni temu po próbie otworzenia przeglądarki wyskoczył jakiś błąd, przez co musiałem zainstalować przeglądarkę jeszcze raz. Efektem tego jest usunięcie wszystkich zakładek i ustawień. Jeśli jest taka możliwość to prosiłbym o poradę w jaki sposób mógłbym przywrócić wcześniejsze ustawienia. Zacząłem ponownie dostosowywać przeglądarkę i napotkałem problem, a mianowicie po zainstalowaniu rozszerzenie nie pokazuje się on na górnym pasku jak miało to miejsce wcześniej. Jeśli nie ma możliwości przywrócenia wcześniejszych ustawień i zakładek to proszę o pomoc w dodaniu rozszerzenia do paska. Pozdrawiam i życzę miłego dnia, Kacper Tokarz

All Replies (1)

more options

Trudno powiedzieć, co to za błąd. Na początek wpisz about:profiles w pasku adresu i sprawdź, czy masz jeden czy więcej profili.

Rozszerzenie dodaje się do paska poprzez kliknięcie ikonki puzzle'a, kliknięcie prawym klawiszem rozszerzenia na liście rozwijanej i wybranie Przypnij do paska adresu.

Helpful?

Ask a question

You must log in to your account to reply to posts. Please start a new question, if you do not have an account yet.