Kerülje el a támogatási csalásokat. Sosem kérjük arra, hogy hívjon fel egy telefonszámot vagy osszon meg személyes információkat. Jelentse a gyanús tevékenységeket a „Visszaélés bejelentése” lehetőséggel.

További tudnivalók
A témacsoportot lezárták és archiválták. Tegyen fel új kérdést, ha segítségre van szüksége.
Archivált

Kuka ürítése

János Lovászi

Sziasztok!

Magyar nyelven használom a programot (128.5.2esr (64 bites)) A "Beérkezett üzenetek"-re jobb klikkre megjelenő menüben van egy "Kuka ürítése" menüpont. Ha erre kattintasz akkor meg is kérdezi, hogy "Minden üzenetet és almappát véglegesen töröl a Kuka mappából?". kattintottam, hogy "igen". És a program teljesen és visszaállíthatatlanul letarolta a "Beérkezett üzenetek" mappámat a benne levő össze üzenettel és könytárral. Ha "Trash" mappára kattintok jobb klikkel, ott meg nincs "Kuka ürítése" lehetőség. Nos, nagyon nem vagyok lelkes! Ha én baltáztam el valamit, akkor jó lenne tudni, hogy mit? Előre is köszönöm!

Sziasztok! Magyar nyelven használom a programot (128.5.2esr (64 bites)) A "Beérkezett üzenetek"-re jobb klikkre megjelenő menüben van egy "Kuka ürítése" menüpont. Ha erre kattintasz akkor meg is kérdezi, hogy "Minden üzenetet és almappát véglegesen töröl a Kuka mappából?". kattintottam, hogy "igen". És a program teljesen és visszaállíthatatlanul letarolta a "Beérkezett üzenetek" mappámat a benne levő össze üzenettel és könytárral. Ha "Trash" mappára kattintok jobb klikkel, ott meg nincs "Kuka ürítése" lehetőség. Nos, nagyon nem vagyok lelkes! Ha én baltáztam el valamit, akkor jó lenne tudni, hogy mit? Előre is köszönöm!
Csatolt képernyőmentések