Támogatás keresése

Kerülje el a támogatási csalásokat. Sosem kérjük arra, hogy hívjon fel egy telefonszámot vagy osszon meg személyes információkat. Jelentse a gyanús tevékenységeket a „Visszaélés bejelentése” lehetőséggel.

Learn More

A témacsoportot lezárták és archiválták. Tegyen fel új kérdést, ha segítségre van szüksége.

ssl uzantısı sorunu

  • 6 válasz
  • 1 embernek van ilyen problémája
  • 425 megtekintés
  • Utolsó üzenet ettől: atalay38

more options

Merhaba. Web sitesine girmeye çalıştığımda SSL izin verilen uzunluğu aşan bir kayıt aldı. Hata kodu: SSL_ERROR_RX_RECORD_TOO_LONG bu hatayı alıyorum. Site kamu sitesi güvenliğinden kesinlikle sıkıntı yok. bu sorunu nasıl cözebilirim. Teşekkürler

Összes válasz (6)

more options

Bu hatayla yalnızca belli bir sitede karşılaşıyorsanız sorunun siteden kaynaklanma ihtimali yüksek. Bu durumda site yöneticisinin çözüm üretmesi gerekiyor.

Farklı sitelerde benzer bir hatayla karşılaşıyorsanız antivirüs yazılımınızdan kaynaklanan bir sorun olabilir. Mümkünse antivirüs yazılımınızın ayarlarına girip "HTTPS web trafiğini tarama" benzeri seçeneği bularak kapatmanızı öneririm. Antivirüs yazılımınızı baştan kurmak da çözüm olabilir.

more options

İlginiz için teşekkür ederim. Sadece bir sitede bu sorun ile karşılaşıyorum. Bakanlığın resmi sitesi. Bu siteye karşı tarafın düzeltme yapma ihtimali yok. Şimdi benim bu siteye girme ihtimalim var mı, nasıl girerim bir yolu var mı. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

more options

Sitenin adresini paylaşırsanız aynı sorunun bende de yaşanıp yaşanmadığını kontrol edebilirim.

more options
more options

Gördüğüm kadarıyla sorun siteden kaynaklanıyor: Site Firefox dışındaki tarayıcılarda da açılmıyor. Maalesef bu konuda sizin yapabileceğiniz bir şey yok.

more options

ilgi ve alakanız için teşekkürederim.