X
Érintse meg, ha az oldal mobil verziójára kíván váltani.

Támogatói fórum

Upozornění na přesměrování

Beküldve

Jak se zbavit nekonecne otravne hlasky nize? Typicky se zobrazi napr. pri prokliku z google maps. Na ruznych forech jsem nasel, ze mam pres about:config nastavit hodnotu "accessibility.blockautorefresh" na "false". To jsem udelal, nicmene problem pretrvava. Nejaky dalsi napad?


Upozornění na přesměrování

Stránka, na které se nacházíte, vás odkazuje na adresu xyz.
Pokud nechcete přejít na tuto adresu, můžete se vrátit na původní stránku.
Jak se zbavit nekonecne otravne hlasky nize? Typicky se zobrazi napr. pri prokliku z google maps. Na ruznych forech jsem nasel, ze mam pres about:config nastavit hodnotu "accessibility.blockautorefresh" na "false". To jsem udelal, nicmene problem pretrvava. Nejaky dalsi napad? Upozornění na přesměrování Stránka, na které se nacházíte, vás odkazuje na adresu xyz. Pokud nechcete přejít na tuto adresu, můžete se vrátit na původní stránku.
Idézet

További rendszeradatok

Telepített bővítmények

  • Shockwave Flash 32.0 r0

Alkalmazás

  • Felhasználói ügynök: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:67.0) Gecko/20100101 Firefox/67.0

További információk

poljos
  • Top 25 Contributor
179 megoldás 1593 válasz

samout said

hodnotu "accessibility.blockautorefresh" na "false"

Tys to tímhle nastavil tak, že "blokovat autorefresh"? - NE-blokovat. False je defaultní hodnota, pokud jsi tam měl true, tak sis to nejspíš sám nastavil (nebo to změnil prohlížeč). Podle mě se ale tahle předvolba toho přesměrování vůbec netýká. Tady jde v podstatě o zákaz automatického obnovování stránky.

Podle mě je potřeba hledat slovo redirect, viz: network.websocket.auto-follow-http-redirects network.http.prompt-temp-redirect

Ještě je taky možné, že ti tuhle hlášku nedává samotný Firefox, ale nějaké nainstalované rozšíření.

''samout [[#question-1261916|said]]'' <blockquote> hodnotu "accessibility.blockautorefresh" na "false" </blockquote> Tys to tímhle nastavil tak, že "blokovat autorefresh"? - NE-blokovat. False je defaultní hodnota, pokud jsi tam měl true, tak sis to nejspíš sám nastavil (nebo to změnil prohlížeč). Podle mě se ale tahle předvolba toho přesměrování vůbec netýká. Tady jde v podstatě o zákaz automatického obnovování stránky. Podle mě je potřeba hledat slovo '''redirect''', viz: '''network.websocket.auto-follow-http-redirects''' '''network.http.prompt-temp-redirect''' Ještě je taky možné, že ti tuhle hlášku nedává samotný Firefox, ale nějaké nainstalované rozšíření.

Módosította: poljos,

Hasznos volt ez?
Idézet

Kérdés tulajdonosa

Diky za odpoved, ale obe hodnoty tebou uvedene mam jako false, stejne jako accessibility.blockautorefresh (vzdycky byl, jen je to nejcastejsi rada na tenhle problem, tak jsem to sem napsal).

Diky za odpoved, ale obe hodnoty tebou uvedene mam jako false, stejne jako accessibility.blockautorefresh (vzdycky byl, jen je to nejcastejsi rada na tenhle problem, tak jsem to sem napsal).
Hasznos volt ez?
Idézet
poljos
  • Top 25 Contributor
179 megoldás 1593 válasz

Zkusil bych network.websocket.auto-follow-http-redirects dát na true. Znamenalo by to, že povoluješ automatické přesměrování (takže by nemělo vyskakovat to upozornění). Ale jak jsem psal, nemusí to být příčina vyskakování té hlášky.

Zkusil bych '''network.websocket.auto-follow-http-redirects''' dát na true. Znamenalo by to, že povoluješ automatické přesměrování (takže by nemělo vyskakovat to upozornění). Ale jak jsem psal, nemusí to být příčina vyskakování té hlášky.
Hasznos volt ez?
Idézet
Kérdezzen

Be kell jelentkeznie fiókjába a válaszadáshoz. Kezdjen új kérdést, ha még nincs fiókja.