Eheka Pytyvõha

Emboyke pytyvõha apovai. Ndorojeruremo’ãi ehenói térã eñe’ẽmondóvo pumbyrýpe ha emoherakuãvo marandu nemba’etéva. Emombe’u tembiapo imarãkuaáva ko “Marandu iñañáva” rupive.

Learn More

Dodawanie rozszerzenia do paska

  • 1 Mbohovái
  • 0 oguereko ko apañuãi
  • 1 Hecha
  • Mbohovái ipaháva TyDraniu

more options

Dzień dobry, Po pierwsze chciałbym zapytać co mogło się wydarzyć- kilka dni temu po próbie otworzenia przeglądarki wyskoczył jakiś błąd, przez co musiałem zainstalować przeglądarkę jeszcze raz. Efektem tego jest usunięcie wszystkich zakładek i ustawień. Jeśli jest taka możliwość to prosiłbym o poradę w jaki sposób mógłbym przywrócić wcześniejsze ustawienia. Zacząłem ponownie dostosowywać przeglądarkę i napotkałem problem, a mianowicie po zainstalowaniu rozszerzenie nie pokazuje się on na górnym pasku jak miało to miejsce wcześniej. Jeśli nie ma możliwości przywrócenia wcześniejszych ustawień i zakładek to proszę o pomoc w dodaniu rozszerzenia do paska.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, Kacper Tokarz

Dzień dobry, Po pierwsze chciałbym zapytać co mogło się wydarzyć- kilka dni temu po próbie otworzenia przeglądarki wyskoczył jakiś błąd, przez co musiałem zainstalować przeglądarkę jeszcze raz. Efektem tego jest usunięcie wszystkich zakładek i ustawień. Jeśli jest taka możliwość to prosiłbym o poradę w jaki sposób mógłbym przywrócić wcześniejsze ustawienia. Zacząłem ponownie dostosowywać przeglądarkę i napotkałem problem, a mianowicie po zainstalowaniu rozszerzenie nie pokazuje się on na górnym pasku jak miało to miejsce wcześniej. Jeśli nie ma możliwości przywrócenia wcześniejszych ustawień i zakładek to proszę o pomoc w dodaniu rozszerzenia do paska. Pozdrawiam i życzę miłego dnia, Kacper Tokarz

Opaite Mbohovái (1)

more options

Trudno powiedzieć, co to za błąd. Na początek wpisz about:profiles w pasku adresu i sprawdź, czy masz jeden czy więcej profili.

Rozszerzenie dodaje się do paska poprzez kliknięcie ikonki puzzle'a, kliknięcie prawym klawiszem rozszerzenia na liście rozwijanej i wybranie Przypnij do paska adresu.

¿Imba’eporãva?

Eporandumína

Nde eikéke nde mba’etepe embohovái hag̃ua ñe’ẽmondo. Ikatúpa, emoñepyrũ peteĩ porandu, ndereguerekói gueteriramo nemba’ete.