X
Tap here to go to the mobile version of the site.

Fóram Tacaíochta

yer imlerinde yer alan tanım alanı güncellemeden sonra göremiyorum.

Postáilte

Merhaba, herhangi bir yer imlerine sağ click ile özellikler alanına girdiğimde en altta "tanım" bölümü yer almaktaydı ve bu alana ben birçok yer imlerim hakkında açıklamalar ekliyordum. Güncellemeden sonra bu alanın kaybolduğunu yada çıkarıldığını farkettim. bu yüzden 60 sürümüne geri döndüm ve tanım alanımdaki açıklamalarım tekrar geldi. yani sanırım bilgiler duruyor fakat gizlenmiş gibi. bu yüzden firefox 60 sürümünü güncellemiyorum. bu "tanım alanın tekrar aktif etmem için yapmam gereken bir ayar varmı ? ya da yeni sürümlerde bu alan artık görünmeyecek mi ? sırf bu yüzden tarayıcınızı kullanmaktayım. Lütfen konu ile ilgili geri dönüşlerinizi bekliyorum. Saygılar.

Merhaba, herhangi bir yer imlerine sağ click ile özellikler alanına girdiğimde en altta "tanım" bölümü yer almaktaydı ve bu alana ben birçok yer imlerim hakkında açıklamalar ekliyordum. Güncellemeden sonra bu alanın kaybolduğunu yada çıkarıldığını farkettim. bu yüzden 60 sürümüne geri döndüm ve tanım alanımdaki açıklamalarım tekrar geldi. yani sanırım bilgiler duruyor fakat gizlenmiş gibi. bu yüzden firefox 60 sürümünü güncellemiyorum. bu "tanım alanın tekrar aktif etmem için yapmam gereken bir ayar varmı ? ya da yeni sürümlerde bu alan artık görünmeyecek mi ? sırf bu yüzden tarayıcınızı kullanmaktayım. Lütfen konu ile ilgili geri dönüşlerinizi bekliyorum. Saygılar.
Luaigh

Tuilleadh mionsonraí faoin chóras

Feidhmchlár

  • User Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:60.0) Gecko/20100101 Firefox/60.0

Tuilleadh Eolais

Úinéir na ceiste

ilgili alanın görseli eklenmiştir.

ilgili alanın görseli eklenmiştir.
An bhfuil an freagra seo cabhrach?
Luaigh

Úinéir na ceiste

güncel firefoxta yer alan yerimi özellikleri ise böyle görüntülenmekte.

güncel firefoxta yer alan yerimi özellikleri ise böyle görüntülenmekte.
An bhfuil an freagra seo cabhrach?
Luaigh
Selim Şumlu
  • Moderator
  • Locale Leader
83 réiteach 456 freagra

Freagra Cabhrach

Sizin de fark ettiğiniz gibi yer imi tanımları Firefox 62 sürümünde kaldırıldı. Bu özellik çoğu kullanıcı tarafından kullanılmıyordu ve kaldırılması Firefox'a performans açısından fayda sağladı.

Bookmark Notes eklentisi Firefox'a benzer bir özelliği yeniden kazandırıyor ve eski notlarınızı içe aktarabiliyor. Ben eklentiyi denemedim ama düzgün çalışmadığına dair bazı yorumlar gözüme çarptı. Dilerseniz deneyebilirsiniz.

Sizin de fark ettiğiniz gibi yer imi tanımları Firefox 62 sürümünde kaldırıldı. Bu özellik çoğu kullanıcı tarafından kullanılmıyordu ve kaldırılması Firefox'a performans açısından fayda sağladı. [https://addons.mozilla.org/tr/firefox/addon/bookmark-notes/ Bookmark Notes] eklentisi Firefox'a benzer bir özelliği yeniden kazandırıyor ve eski notlarınızı içe aktarabiliyor. Ben eklentiyi denemedim ama düzgün çalışmadığına dair bazı yorumlar gözüme çarptı. Dilerseniz deneyebilirsiniz.
An bhfuil an freagra seo cabhrach? 1
Luaigh
Cuir ceist

You must log in to your account to reply to posts. Please start a new question, if you do not have an account yet.