Buscar en Ayuda

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

Proces uruchamiający wyłączony z powodu awarii

  • 1 respuesta
  • 0 tienen este problema
  • 4 visitas
  • Última respuesta de TyDraniu

more options

Od dwóch dni program firefox nie ładuje na moim urządzeniu żadnych stron internetowych. Nie następuje żaden proces wczytywania, nie mam możliwości odświeżenia strony, cofnięcia ani przywrócenia, absolutnie żadna strona nie chcę się wczytać (nawet firefox.support).

Próbowałam każdej możliwej porady jaką znalazłam na waszej stornie. Wyczyściłam dane ciasteczek, dane witryn, odszukałam folder profilu i usunęłam plik parent.lock, sprawdziłam aktualizację, zaktualizowałam oprogramowanie w komputerze. Sprawdziłam w menadżeru zadań czy jakieś firefox nie działa w tle po zamknięciu, zamknęłam procesy w tle, potem ponownie uruchomiłam komputer i ciągle bez zmian. Znalazłam folder firefoxa i upewniłam się, że we właściwościach jest jako plik "tylko do odczytu" no i jeszcze dla pewności sprawdziłam poprawność konfiguracji daty, godziny i strefy czasowej w systemie operacyjnym, żeby sprawdzić czy przeglądarka nie ma problemów z weryfikacją.

Żadne z powyższych działań nie przyniosło najmniejszych efektów. Załączam screen obrazujący jedyne co wyświetla przeglądarka

Od dwóch dni program firefox nie ładuje na moim urządzeniu żadnych stron internetowych. Nie następuje żaden proces wczytywania, nie mam możliwości odświeżenia strony, cofnięcia ani przywrócenia, absolutnie żadna strona nie chcę się wczytać (nawet firefox.support). Próbowałam każdej możliwej porady jaką znalazłam na waszej stornie. Wyczyściłam dane ciasteczek, dane witryn, odszukałam folder profilu i usunęłam plik parent.lock, sprawdziłam aktualizację, zaktualizowałam oprogramowanie w komputerze. Sprawdziłam w menadżeru zadań czy jakieś firefox nie działa w tle po zamknięciu, zamknęłam procesy w tle, potem ponownie uruchomiłam komputer i ciągle bez zmian. Znalazłam folder firefoxa i upewniłam się, że we właściwościach jest jako plik "tylko do odczytu" no i jeszcze dla pewności sprawdziłam poprawność konfiguracji daty, godziny i strefy czasowej w systemie operacyjnym, żeby sprawdzić czy przeglądarka nie ma problemów z weryfikacją. Żadne z powyższych działań nie przyniosło najmniejszych efektów. Załączam screen obrazujący jedyne co wyświetla przeglądarka
Capturas de pantalla adjuntas

Todas las respuestas (1)

more options

Czy coś było ostatnio odinstalowywane, np Office?

Helpful?

Haz una pregunta

You must log in to your account to reply to posts. Please start a new question, if you do not have an account yet.