Znikające etykiety jak to możliwe?
Dzień dobry Mam taki problem, W programie Thunderbird mam skonfigurowane dwa konta obydwa na ....o2.pl Na jednym koncie co jakiś czas w folderze "Odebrane" znikają wszyst… (read more)
Dzień dobry Mam taki problem, W programie Thunderbird mam skonfigurowane dwa konta obydwa na ....o2.pl Na jednym koncie co jakiś czas w folderze "Odebrane" znikają wszystkie wiadomości i po jakimś czasie pobierają się o nowa wszystkie nagłówki (co oczywiście trochę trwa) ale problem jest w tym że znikają mi zaznaczone etykiety. To bardzo utrudnia mi pracę z tym programem. Na tym drugim komcie nic takiego nie występuje. Sprawdzałem w konfiguracji serwera oba IMAP wszystko tak samo także w synchronizacji i pozostałe ustawienia takie same. Może ktoś pomoże ja w tych tematach jestem mocno w tyle :) Za pomoc z góry dziękuję Marek