Search Support

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

Odhlásení ze serveru

  • 24 replies
  • 1 has this problem
  • 89 views
  • Last reply by klem99

more options

Když odesílám objednávku z koše tak mne stránky vždy odhlásí a objednávku neodešlou. Na server se přihlásím bez problémů a jede vše, ale jak mám odeslat objednávku tak to prostě nefunguje a odhlásí mne to ze serveru. Bez přihlášení nejde objednávka odeslat. Problém se vyskytl po poslední aktualizaci Firefoxu do té doby vše fungovalo. Vyzkoušeno v EDGE a vše fungovalobez problémů takže chyba je na straně Firefoxu. http://www.varimeprovas.cz/?l=true#objednavka-jidla

Chosen solution

Spustite počítač v NÚDZOVOM REŽIME so zapnutím pripojenia k sieti a preverte či problém pretrváva.

Read this answer in context 👍 0

All Replies (20)

more options

V nouzovém režimu Firefoxu to je stejné? Je ovšem možné, že je chyba v aktualizované verzi Firefoxu. Tady je možné všechno.

Helpful?

more options

Dle Vaší rady vyzkoušeno v nouzovém režimu a v něm mne server nepřihlásil vůbec. Po zrušení nouzového režimu jsem vyzkoušel přihlášení a pořád stejná chyba, na hlavní stránce šlo přihlášení bez problémů, ale opět v koši mne server odhlásil a objednávka se samozřejmě neodeslala. Taky si říkám, že to musí být chyba poslední aktualizace. Před ní vše fungovalo bez problémů.

Modified by klem99

Helpful?

more options

Chosen Solution

Spustite počítač v NÚDZOVOM REŽIME so zapnutím pripojenia k sieti a preverte či problém pretrváva.

Helpful?

more options

Dík za radu ale tohle neumím ani nevím kde se to zapíná. Co vím určitě, že stejný problém mám na PC v práci i doma.

Helpful?

more options

Otázka je označena jako vyřešená. Jaké tedy bylo řešení?

Helpful?

more options

Omluva. Není vyřešená. Já jsem chtěl původně kliknout vedle, že problém není vyřešen, ruka byla tentokrát rychlejší než myšlenka. Nicméně jak jsem psal výše ani v nouzovém režimu se nic nezměnilo.

Helpful?

more options

Dnes se mi automaticky aktualizoval prohlížeč, tak jsem hned vyzkoušel přihlášení a pro jistotu se nejde přihlásit už vůbec. V jiném prohlížeči vše funguje takže po aktualizace je to už úplně špatné.

Helpful?

more options

Zkus si udělat nový profil Firefoxu. Neinstaluj do něj žádné doplňky. Pokud to nepomůže, můžeš ho zase smáznout.

Helpful?

more options

klem99 said

... tohle neumím ani nevím kde se to zapíná. ..

Googl vie všetko. Stačí kliknúť.

Alebo si pozrite toto video.

Helpful?

more options

Zkusil jsem nový profil a v něm vše fungovalo bez problémů. Doufám, že jsem vše udělal dobře moc tady těm věcem nerozumím, ale dle návodu bylo snad vše ok. Jsem už starší kousek. Zkusil jsem objednávku z mobilu, mám systém Android, a kupodivu vše fungovalo taktéž bez problémů a to pominu tu šílenou aktualizaci co udělali na prohlížeči v mobilu. V případě mobilu mi připadá, že se vývojáři dočista zbláznili a teď další problém na PC opět po aktualizaci.

Helpful?

more options

Když to v novém profilu funguje, tak ho používej. Záložky a hesla se dají přenést ze složky toho původního profilu. Informace o souborech jsou tady: https://support.mozilla.org/cs/kb/jak-prenest-dulezita-data-ze-stareho-profilu-do-no#w_hesla

Vše se kopíruje při ukončeném Firefoxu. Potřebuješ přenést jenom soubory: key4.db – Tento soubor uchovává databázi klíčů pro hesla. K přenesení uložených hesel musíte zkopírovat tento soubor spolu s tím následujícím - logins.json – Uložená hesla.

Dále pak places.sqlite Tento soubor obsahuje všechny záložky a seznam stažených souborů a dříve navštívených webových stránek (Historie).

Používané doplňky instaluj po jednom (a pokaždé zkontroluj, jestli nezpůsobily nežádoucí změnu ve Firefoxu).

Helpful?

more options

Dík za radu ale tohle asi nedám nevím kde se to kopíruje nebo kam mám ty písmena napsat. Zjistil jsem ale jednu věc, že když se přihlásím a server mne hned smaže, tak k mému překvapení jsem nějakým omylem kliknul na aktualizaci stránky a vše se normálně zpět načetlo samo, přihlášení i objednávka v koši, která se taky samozřejmě po odhlášení servrem smazala. Samo se načte přihlášení i objednávka ale jak dám dokončit objednávku tak pořád to samé vše se smaže a odhlásí mne, ale stačí dát aktualizaci stránky a vše se načte zpět, přihlášení i objednávka, a jde objednávka dokončit. Vypnul jsem i blokování reklamy. Budu doufat, že nějaká příští aktualizace tuhle záhadu odstraní

Helpful?

more options

Pokud používáš nějaký antivirák (třeba Avast nebo něco od Esetu), tak ho zakaž nebo smaž. Je možné, že je na vině právě tenhle "ochránce".

Helpful?

more options

Vyzkoušeno, nepomohlo, pořád stejné. Rozhodně musí být chyba v aktualizaci do předposlední aktualizace vše jelo bez problémů. A jak jsem již psal v jiném prohlížeči normálně funguje. Navím asi po 11 letech odejdu od Firefoxu.

Helpful?

more options

Pokud by byla chyba v aktualizaci, tak by se těch postižených asi hlásilo víc. Mi osobně to nedělá žádné problémy.

Zkus ještě Obnovu Firefoxu (přístup je přes nabídku Nápověda - Technické informace).

Helpful?

more options

Vyzkoušeno obnovení Firefoxu - nepomohlo. Prohlížeč používám na PC v práci i doma, oba po aktualizaci. Doma používám jiný antivir než v práci, ale po vypnutí antiviru se nic nezměnilo. Momentálně mi jde přihlásit zadat obědy ale jak najedu do koše tak se vše smaže, ale po aktualizaci stránky se mi koš i přihlášení načte a jde objednávka normálně dokončit. Stejný problém mám na obou PC, v práci mám WIN 10 a doma WIN 7 takže v systému problém nebude. A jak jsem již psal vše začalo blbnout po poslední aktualizaci i když tobě bše funguje jak píšeš.

Helpful?

more options

oprava - vše

Helpful?

more options

Zabírá zadat aktualizaci stránky, tak vše občas zafunguje jak má. Stalo se mi, že nešlo odhlášení, stále jsem zůstával přihlášen až třeba na popáté mne server odhlásil. Nechápu, v jiném prohlížeči vše funguje.

Helpful?

more options

Je možné, že mate v počítači asi nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. Najlepšie v núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner Všetko čo nájde odstráňte.

4. Najlepšie v núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: https://www.malwarebytes.org/ Všetko čo nájde odstráňte.

Helpful?

more options

Zkus aktualizovat na verzi 80.0.1: http://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/80.0.1/

Helpful?

  1. 1
  2. 2
Ask a question

You must log in to your account to reply to posts. Please start a new question, if you do not have an account yet.