X
Tap here to go to the mobile version of the site.

Support Forum

Firefox - zadrhávání při psaní textu

Posted

Dobrý den, už několik let používám prohlížeč Firefox a jsem s ním velice spokojen. Posledních pár měsíců se však objevuje zamrzání při psaní textu. Je naprosto jedno kam text píšu, děje se tak vždy při prvnním spuštění firefoxu od startu PC. Projevuje se to tak, že spustím prohlížeč, začnu psát nějaké slovo a dojde k zaseknutí, cca 10s a poté se zbytek textu dopíše, pak už vše funguje normáně. Děje se tak vždy po prvním spuštění prohlížeče, pokud prohlížeč zavřu a znovu otevřu chyba se už neobjeví, pouze po startu PC.

Děkuji za odpověď .

Dobrý den, už několik let používám prohlížeč Firefox a jsem s ním velice spokojen. Posledních pár měsíců se však objevuje zamrzání při psaní textu. Je naprosto jedno kam text píšu, děje se tak vždy při prvnním spuštění firefoxu od startu PC. Projevuje se to tak, že spustím prohlížeč, začnu psát nějaké slovo a dojde k zaseknutí, cca 10s a poté se zbytek textu dopíše, pak už vše funguje normáně. Děje se tak vždy po prvním spuštění prohlížeče, pokud prohlížeč zavřu a znovu otevřu chyba se už neobjeví, pouze po startu PC. Děkuji za odpověď .

Additional System Details

Application

  • User Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:65.0) Gecko/20100101 Firefox/65.0

More Information

poljos 179 solutions 1598 answers

Helpful Reply

Otázka je, co to zamrzání způsobuje (systém nebo Firefox)?

Pokud systém: Zkontroluj si, co se ti spouští v počítači po spuštění Windows, případně výskyt škodné (použij MBAM + AdwCleaner).

Pokud Firefox: Neprobíhá při startu Firefoxu nějaká synchronizace Firefoxu s dalšími aplikacemi? Když hned po spuštění PC poprvé NEspustíš Firefox normálně, ale do jeho nouzového režimu (při spouštění FF podrž SHIFT), vyskytuje se to zamrzání taky?

Otázka je, co to zamrzání způsobuje (systém nebo Firefox)? Pokud systém: Zkontroluj si, co se ti spouští v počítači po spuštění Windows, případně výskyt škodné (použij MBAM + AdwCleaner). Pokud Firefox: Neprobíhá při startu Firefoxu nějaká synchronizace Firefoxu s dalšími aplikacemi? Když hned po spuštění PC poprvé NEspustíš Firefox normálně, ale do jeho [https://support.mozilla.org/cs/kb/Nouzov%C3%BD%20re%C5%BEim nouzového režimu] (při spouštění FF podrž SHIFT), vyskytuje se to zamrzání taky?

Question owner

Zjistil jsem že problém není na straně Firefoxu, ale na straně aplikací spouštěných po startu. Problém se vyskytuje při spuštění jakéhokoliv programu. Viníkem bude nejspíš Avast a jeho procesy na pozadí... Děkuji.

Zjistil jsem že problém není na straně Firefoxu, ale na straně aplikací spouštěných po startu. Problém se vyskytuje při spuštění jakéhokoliv programu. Viníkem bude nejspíš Avast a jeho procesy na pozadí... Děkuji.