Search Support

Thunderbird smaže zprávy sám

  • 8 απαντήσεις
  • 1 έχει αυτό το πρόβλημα
  • 20 προβολές
  • Τελευταία απάντηση από tom.dvorak

more options

Ahoj, sem tam se mi stane, že thunderbird sám smaže všechny zprávy z aktuálně vybraného účtu - doručená pošta. Používám thunderbird 68.8.0 na macos (10.15.4). Ve správci aktivit je vidět, že došlo ke smazání a dojde k tomu, aniž bych zprávy označoval a zcela náhodně. Nyní se mi to stalo, když jsem probudil NB.

Naštěstí stačí provést akci zpět a vše se nahraje zpět z koše. Nicméně rozhodně komfortní to není.

Prosím, nějaké řešení?

All Replies (8)

more options

Je možné, že máte takto vytvorený nejaký FILTER SPRÁV. Preverte všetky FILTRE SPRÁV

- Thunderbird - Nástroje - FILTER SPRÁV

Τροποποιήθηκε στις από το χρήστη Ansam

Helpful?

more options

Ne, filtry tam žádné nemám. Stalo se mi to zatím 3x. 1. jsem myslel, že mi to smazaly děti, protože zrovna byly u PC, tak jsem to neřešil. Po druhé se mi to stalo na stejném účtu a nyní potřetí na jiném účtu. Je to vždy na aktuálním účtu, který mám zobrazen.

nicméně filtry nastaveny žádné nemám.

Helpful?

more options

Asi omylom (nechtiac) stláčaná klávesa DELETE na klávesnici.

Helpful?

more options

To opravdu ne. To bych musel stisknout 40x za sebou. Psal jsem, že se mi to stalo, když se nb probudil. Zprávy zmizeli najednou a okno Thunderbirdu nebylo aktivní. Klávesa by musela být zablokována a to nebyla.

Helpful?

more options

V "Nastavení účtov" v priečinku "Miesto na disku" si nastavte aby sa správy automaticky neodstraňovali. Napríklad takto:

Helpful?

more options

To jsem měl nastaveno již od začátku. To nepomohlo. Jde o to, že on nemaže zprávy staré apod. Ale všechny v doručené poště, ať už nové, staré, přečtené apod. Prostě všechno ve složce doručená pošta.

Helpful?

more options

Kliknite na priečinok "Doručená pošta" pravým tlačidlom myši a z rozbalenej ponuky vyberte -"Vlastnosti" - "Pravidla manipulacie so správami" a tu si nastavte aby sa správy automaticky neodstraňovali. Napríklad takto:

Helpful?

more options

Nastaveno, tak uvidíme. Nicméně ještě doplním info, že k účtům přistupuji z více zařízení (někdy i zároveň) z windows a nikdy se nic takového nestalo, jen na mac a poslední dobou. Tak uvidíme zda to něco změní (osobně si myslím, že ne). q

Helpful?

Κάντε μια ερώτηση

Πρέπει να συνδεθείτε στο λογαριασμό σας για να απαντήσετε στις δημοσιεύσεις. Παρακαλούμε ξεκινήστε μια νέα ερώτηση, αν δεν έχετε ήδη λογαριασμό.