Glědajśo se wobšudy pomocy. Njenapominajomy was nigda, telefonowy numer zawołaś, SMS pósłaś abo wósobinske informacije pśeraźiś. Pšosym dajśo suspektnu aktiwitu z pomocu nastajenja „Znjewužywanje k wěsći daś“ k wěsći. Dalšne informacije Wócynjony Tonausgabe 1 wótegrono 0 ma toś ten problem 18 naglědow Firefox Awdio a Wideo jo se napšašowało pśed 3 tyźenjami wxie wótegronjony pśed 3 tyźenjami Fr 5/14/26, 12:28 AM Warum gibt es bei Videos, oder Youtube- Videos keinen Ton? Warum gibt es bei Videos, oder Youtube- Videos keinen Ton? Mam toś ten problem teke Wšykne wótegrona (1) wxie Top 25 Contributor 14.5.26 0:58 https://support.mozilla.org/de/kb/Kein-Ton-in-Firefox https://support.mozilla.org/de/kb/Kein-Ton-in-Firefox Stajśo pšašanje Mam toś ten problem teke Musyśo se pla swójogo konta pśizjawiś, aby na pśinoski wótegronił. Pšosym stajśo pšašanje, jolic hyšći njamaśo wužywaŕske konto.