Glědajśo se wobšudy pomocy. Njenapominajomy was nigda, telefonowy numer zawołaś, SMS pósłaś abo wósobinske informacije pśeraźiś. Pšosym dajśo suspektnu aktiwitu z pomocu nastajenja „Znjewužywanje k wěsći daś“ k wěsći. Dalšne informacije Wócynjony Не работает звук 5.1 в браузере 0 ma toś ten problem 36 naglědow Firefox Awdio a Wideo jo se napšašowało pśed 3 tyźenjami Имя 5/13/26, 11:15 AM Что только не пробовал, в aimp работает все, в браузере только 2 колонки работают... Что только не пробовал, в aimp работает все, в браузере только 2 колонки работают... Mam toś ten problem teke Musyśo se pla swójogo konta pśizjawiś, aby na pśinoski wótegronił. Pšosym stajśo pšašanje, jolic hyšći njamaśo wužywaŕske konto.