Hilfe durchsuchen

Beware of phishing attacks: Mozilla will never ask you to call a number or visit a non-Mozilla website. Please ignore such requests.

Learn More

Geçmiş hatırlama özelliğini

  • 2 Antworten
  • 3 haben dieses Problem
  • 15 Aufrufe
  • Letzte Antwort von Metehan

more options

Geçmişi hatılama özelliğini aktifleştirdiğim halde her yeniden açılışta "geçmiş için özel ayarlar kullanılsın" sekmesi aktif halde oluyor. Geçmişimin hatırlanmasını istiyorum nasıl yapabilirim? Tarayıcı ayarlarını yaptıktan sonra bir çeşit "kaydet" butonu mu var neden ayarlarım kayıt edilmiyor?

Alle Antworten (2)

more options

Merhabalar, yaklaşık 10 senedir firefox kullanıyorum, tüm arama geçmişim bu saçma hata yüzünden silindi. resmen 10 senelik internet geçmişim gitti aradığım hiç bir şeyi bulamıyorum. geçmişimin silinmesi yetmezmiş gibi yeni bir geçmiş de oluşturamıyorum çünkü geçmiş hatırlansın seçeneği tarayıcıyı her kapatıp açtığımda değişiyor. LÜTFEN YARDIMCI OLUN:(

more options

Öncelikle merhabalar! Tarayıcı geçmişi bende saklanıyor. Ancak böyle bir sorun varsa şu adımları takip edebilirsiniz.

  1. Tarayıcınızın güncel versiyonda olup olmadığını kontrol edin. Güncel değilse güncelleyin.
  2. Firefox tarayıcısını silip tekrar yükleyebilirsiniz
  3. Sync özelliği ile bir Firefox hesabı açıp geçmişinizin hem mobilde hem tablette hem de bilgisayarda eşitlenmesini sağlayabilirsiniz.
  4. Eğer sorun hala çözülmediyse lütfen bizimle tekrar iletişime geçin. Umarım yardımcı olmuştur. İyi günler. Saygılarımla.