X
Tippen Sie hierhin, um die Version dieser Website für Mobilgeräte aufzurufen.

Hilfeforum

Upozornění na přesměrování

Veröffentlicht

Jak se zbavit nekonecne otravne hlasky nize? Typicky se zobrazi napr. pri prokliku z google maps. Na ruznych forech jsem nasel, ze mam pres about:config nastavit hodnotu "accessibility.blockautorefresh" na "false". To jsem udelal, nicmene problem pretrvava. Nejaky dalsi napad?


Upozornění na přesměrování

Stránka, na které se nacházíte, vás odkazuje na adresu xyz.
Pokud nechcete přejít na tuto adresu, můžete se vrátit na původní stránku.
Jak se zbavit nekonecne otravne hlasky nize? Typicky se zobrazi napr. pri prokliku z google maps. Na ruznych forech jsem nasel, ze mam pres about:config nastavit hodnotu "accessibility.blockautorefresh" na "false". To jsem udelal, nicmene problem pretrvava. Nejaky dalsi napad? Upozornění na přesměrování Stránka, na které se nacházíte, vás odkazuje na adresu xyz. Pokud nechcete přejít na tuto adresu, můžete se vrátit na původní stránku.
Zitieren

Mehr Details zum System

Installierte Plugins

  • Shockwave Flash 32.0 r0

Anwendung

  • User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:67.0) Gecko/20100101 Firefox/67.0

Weitere Informationen

poljos 179 Lösungen 1598 Antworten
Veröffentlicht

samout said

hodnotu "accessibility.blockautorefresh" na "false"

Tys to tímhle nastavil tak, že "blokovat autorefresh"? - NE-blokovat. False je defaultní hodnota, pokud jsi tam měl true, tak sis to nejspíš sám nastavil (nebo to změnil prohlížeč). Podle mě se ale tahle předvolba toho přesměrování vůbec netýká. Tady jde v podstatě o zákaz automatického obnovování stránky.

Podle mě je potřeba hledat slovo redirect, viz: network.websocket.auto-follow-http-redirects network.http.prompt-temp-redirect

Ještě je taky možné, že ti tuhle hlášku nedává samotný Firefox, ale nějaké nainstalované rozšíření.

''samout [[#question-1261916|said]]'' <blockquote> hodnotu "accessibility.blockautorefresh" na "false" </blockquote> Tys to tímhle nastavil tak, že "blokovat autorefresh"? - NE-blokovat. False je defaultní hodnota, pokud jsi tam měl true, tak sis to nejspíš sám nastavil (nebo to změnil prohlížeč). Podle mě se ale tahle předvolba toho přesměrování vůbec netýká. Tady jde v podstatě o zákaz automatického obnovování stránky. Podle mě je potřeba hledat slovo '''redirect''', viz: '''network.websocket.auto-follow-http-redirects''' '''network.http.prompt-temp-redirect''' Ještě je taky možné, že ti tuhle hlášku nedává samotný Firefox, ale nějaké nainstalované rozšíření.

Geändert am von poljos

Hat Ihnen das weitergeholfen?
Zitieren
Veröffentlicht

Fragesteller

Diky za odpoved, ale obe hodnoty tebou uvedene mam jako false, stejne jako accessibility.blockautorefresh (vzdycky byl, jen je to nejcastejsi rada na tenhle problem, tak jsem to sem napsal).

Diky za odpoved, ale obe hodnoty tebou uvedene mam jako false, stejne jako accessibility.blockautorefresh (vzdycky byl, jen je to nejcastejsi rada na tenhle problem, tak jsem to sem napsal).
Hat Ihnen das weitergeholfen?
Zitieren
poljos 179 Lösungen 1598 Antworten
Veröffentlicht

Zkusil bych network.websocket.auto-follow-http-redirects dát na true. Znamenalo by to, že povoluješ automatické přesměrování (takže by nemělo vyskakovat to upozornění). Ale jak jsem psal, nemusí to být příčina vyskakování té hlášky.

Zkusil bych '''network.websocket.auto-follow-http-redirects''' dát na true. Znamenalo by to, že povoluješ automatické přesměrování (takže by nemělo vyskakovat to upozornění). Ale jak jsem psal, nemusí to být příčina vyskakování té hlášky.
Hat Ihnen das weitergeholfen?
Zitieren
Stellen Sie eine Frage

Sie müssen sich mit Ihrem Benutzerkonto anmelden, um auf Beiträge zu antworten. Bitte stellen Sie eine neue Frage, wenn Sie noch kein Benutzerkonto haben.