Zobrazení otázek označených:

Postup nastavení účtu IMAP

Prosím o pomoc při nastavení účtu v Mozile Thunderbird. Mám vytvořený účet v gmail.com. Nyní potřebuji postup jak zadat data s příchozím serverem IMAP. Děkuji za pomoc. … (přečíst více)

Prosím o pomoc při nastavení účtu v Mozile Thunderbird. Mám vytvořený účet v gmail.com. Nyní potřebuji postup jak zadat data s příchozím serverem IMAP. Děkuji za pomoc.

Otevřené 4

Problém přeposlání emailu s přílohou

Email je nastavený jako IMAP a stává se, že vyskočí chyba při přeposlání emailu s přílohou :"Poslání zprávy selhalo. Při připojování souboru xxx.dxf nastala chyba. Zkontr… (přečíst více)

Email je nastavený jako IMAP a stává se, že vyskočí chyba při přeposlání emailu s přílohou :"Poslání zprávy selhalo. Při připojování souboru xxx.dxf nastala chyba. Zkontrolujte zda máte k souboru přístup." Velikost souboru je 171KB. Kde by mohl být problém?

Děkuji.

Otevřené 2 9

Proč mi nejde do textu e-mailu vložit odkaz na mapu z mapy.com když na jiných počítačích to funguje?

Běžně sdílím odkazy z mapy.com . U vybrané mapy použiji sdílet, zkopírovat odkaz a v textu mailu ctrl+v a odkaz se vloží. Najednou mi to na notebooku přestalo fungovat a … (přečíst více)

Běžně sdílím odkazy z mapy.com . U vybrané mapy použiji sdílet, zkopírovat odkaz a v textu mailu ctrl+v a odkaz se vloží. Najednou mi to na notebooku přestalo fungovat a odkaz se nevloží.

Vyřešeno 1 27

V Mozzila Thunderbird 150.0.2 nefunguje pro Gmail odchozí server

V Mozzila Thunderbird 150.0.2 po létech používání nefunguje pro Gmail odchozí server. Je použito nastavení: Podrobnosti vybraného serveru: Název serveru: Google Mail Typ… (přečíst více)

V Mozzila Thunderbird 150.0.2 po létech používání nefunguje pro Gmail odchozí server. Je použito nastavení: Podrobnosti vybraného serveru: Název serveru: Google Mail Typ serveru: Server pro odesílání pošty (SMTP) Adresa serveru: smtp.gmail.com Port: 465 Uživatelské jméno: john.doghaus@gmail.com Způsob autentizace: OAuth2 Zabezpečení spojení: SSL/TLS

Po otestování spojení se objeví hláška "Připojení k serveru smtp.gmail.com:465 se nezdařilo". Přitom donedávna to bylo bez problémů funkční. Zbytek jako příchozí pošta, kalendář a kontakty je funkční.

Otevřené 1 18

Problém s Archivovanou poštou.

Dobrý den, mám archivovanou poštu třeba z roku 2024 klasicky v záložce Archiv v programu a ze 100 emailů třeba u pár se stane že tu zprávu si přes Hledat (CTRL + K) vyhle… (přečíst více)

Dobrý den, mám archivovanou poštu třeba z roku 2024 klasicky v záložce Archiv v programu a ze 100 emailů třeba u pár se stane že tu zprávu si přes Hledat (CTRL + K) vyhledám email a ve Výsledky pro: vidím email a část textu ,když na něj ve výsledcích kliknu tak se otevře okno a tam je už jen prázdná plocha a nejsou tam žádná data text nic . Prosím o rady co se mohlo stát nebo jak to napravit . Díky Růžička

Otevřené 1 18

příjem pošty - nezobrazují se některé zprávy

Dobrý den mam vytvořených několik mailových účtů a mám je připojeny do Thunderbirdu. Seznam, atlas , centrum , mikrosoft. Používám protokol imap. Při spuštění se nestáhno… (přečíst více)

Dobrý den mam vytvořených několik mailových účtů a mám je připojeny do Thunderbirdu. Seznam, atlas , centrum , mikrosoft. Používám protokol imap. Při spuštění se nestáhnou všechny zprávy, ale poze některé. Respektivě některé najsou vidět. Jak má provést synchronizaci, nebo upravit nastavení, aby se stáhla všechny zprávy. Děkuji Jirka

Otevřené 1 27

jak nastavit vyžádanou poštu

Dobrý den, Thunderbird mi stále dává "náš" e-mail do spamu. Náš web nám posílá objednávky právě prostřednictvím tohoto mailu a část objednávek se ztrácí. Mail od seznamu … (přečíst více)

Dobrý den, Thunderbird mi stále dává "náš" e-mail do spamu. Náš web nám posílá objednávky právě prostřednictvím tohoto mailu a část objednávek se ztrácí. Mail od seznamu umožňuje oznatučit tuto e-mailovou adresu jako "bezpečnou" takže nikdy nespadne do spamu. Zde jsem to ale nikde nenašel ani při vyhledávání na netu. Jediná informace je, že se "pořád učí". U nás to už ale trvá měsíce a nefunguje to.

Děkuji

Petr Noworyta

Otevřené 2 27

Nejde mi přesunout data na nový počítač

Dobrý den, nedaří se mi přesunout data na nový počítač. Podle návodu na https://support.mozilla.org/cs/kb/presunuti-dat-thunderbirdu-na-novy-pocitac jsem postupně přesunu… (přečíst více)

Dobrý den, nedaří se mi přesunout data na nový počítač. Podle návodu na https://support.mozilla.org/cs/kb/presunuti-dat-thunderbirdu-na-novy-pocitac jsem postupně přesunul všechny složky se soubory, ale po spuštění Thunderbirdu na novém počítači se mi pokaždé spustí jen dialog pro zadání nastavení nového profilu. Bohužel na starém počítači mám starší verzi Thunderbird. Když dám aktualizovat, nainstalovala se mi verze 115.10.1, ale na novém počítači je nainstalovaná verze 149.0.1 (stažená nová verze). Thunderbird mi nejdříve psal, že je aktuální verze, zkusil jsem nainstalovat novou verzi (149.0.1) do jiného adresáře. Pokud spustím program z tohoto adresáře, chová se stejně jako v novém počítači (nepřevzal nastavení z původního programu). Původní program jde spustit s původními daty, ale píše, že "Kontrola aktualizace se nezdařila".

Jak mohu postupovat, abych zachoval svá data? Bohužel odkaz na import nastavení (https://support.mozilla.org/cs/kb/import-nastaveni-a-dat-do-thunderbirdu) již nefunguje. Předem děkuji za odpověď.

Vyřešeno 2 72

Nejde mi smazat původní podadresáře archivu

Dobrý den, v doručené poště jsem si zaarchivovala staré roky. Pak mi ale přišlo, že bude šikovnější je mít v místních složkách. Předefinovala jsem si cestu na archivaci a… (přečíst více)

Dobrý den, v doručené poště jsem si zaarchivovala staré roky. Pak mi ale přišlo, že bude šikovnější je mít v místních složkách. Předefinovala jsem si cestu na archivaci a všechny maily jsem znovu "přearchivovala". Teď mi ale nejde smazat prázdné podadresáře v doručené poště. (pravým tlačítkem kliknu na pododresář, zeptá se mě, zda smazat, ale nic se nestane - a naskočí tato hláška "cannot Renaming not supported across conflicting directory permissions") Jak to mám udělat? Díky. E.K.

Otevřené 8 36

Nelze uložit zprávu do složky. Ujistěte se, že máte práva pro zápis a máte dostatek místa na disku pro kopírování složky.

Dobrý den Nechtějí se mě stahovat maily do Thunderbird . Pise to toto : Nelze uložit zprávu do složky. Ujistěte se, že máte práva pro zápis a máte dostatek místa na disk… (přečíst více)

Dobrý den

Nechtějí se mě stahovat maily do Thunderbird . Pise to toto :

Nelze uložit zprávu do složky. Ujistěte se, že máte práva pro zápis a máte dostatek místa na disku pro kopírování složky.

nevim co delat prosim o radu

Otevřené 7 27

Prijem emailu z QR kodem . QR kod se nezobrazuje .

Prosim o radu . Pokud mi nekdo posle emailem QR kod na platbu , v thunderbirdu se nezobrazi . Kde je chyba . Lze to v nejakem nastaveni opravit . Dekuji za odpoved … (přečíst více)

Prosim o radu . Pokud mi nekdo posle emailem QR kod na platbu , v thunderbirdu se nezobrazi . Kde je chyba . Lze to v nejakem nastaveni opravit . Dekuji za odpoved

Otevřené 2 18

presuny hromadne

Dobry den pri pouzivani thunderbird mam problem kdyz pouziju hledani a zobrazi se mi vsechny vyhledane emaily oznacim je a dam presunout do vybraneho adresare ale emaily … (přečíst více)

Dobry den pri pouzivani thunderbird mam problem kdyz pouziju hledani a zobrazi se mi vsechny vyhledane emaily oznacim je a dam presunout do vybraneho adresare ale emaily se nepresunou. proc

Otevřené 1 27

How to open messages in main window as in W10 (under messages)

I have migrated with Thunderbird from W10/32 bit to W11 64bits ... in W10 , when I have clicked on message in table, this message was opened under the table . But I am no… (přečíst více)

I have migrated with Thunderbird from W10/32 bit to W11 64bits ... in W10 , when I have clicked on message in table, this message was opened under the table . But I am not sorry, I did not find any setting how to set this same open messages system. I can open Messages only in the right halfed window or in new window. Is there a setting, how to see messatučněges under table ?? Thank you for your help ...

Vyřešeno 1 73

Tvorba doplňku

Ahoj ve spolek, snažím se jako nováček vytvořit a zprovoznit jednoduchý doplněk s funkcí informativného charakteru. Přidat nový sloupec a ke každé zprávě přiřadit stav "o… (přečíst více)

Ahoj ve spolek,

snažím se jako nováček vytvořit a zprovoznit jednoduchý doplněk s funkcí informativného charakteru.

Přidat nový sloupec a ke každé zprávě přiřadit stav "offline", jestli je zpráva stažena pro offline čtení.

Nějak se mi to nedaří, doplněk se nechce nainstalovat. Jě tu někdo kdo pomůže?

Díky.

Otevřené 1 18