Showing questions for topic:
Showing questions tagged:

Dlaczego aplikacja się zacina

Oto moje szczegóły odkąd założyłem sobie aplikację Yes zalogowałem się miałem problem z logowaniem dłuższy czas Nie mogłem odzyskać hasła jak przychodziło mi hasło i zmia… (read more)

Oto moje szczegóły odkąd założyłem sobie aplikację Yes zalogowałem się miałem problem z logowaniem dłuższy czas Nie mogłem odzyskać hasła jak przychodziło mi hasło i zmiana hasła to znów hasło nie odpowiadało następnym urugowaniu i tak w kółko i w kółko już mam dosyć tego jakiś błąd macie w systemie Czy aplikacja jest przeglądarki jest do kitu

Solved 2 1 37