Search Support

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

Hierdie gesprek is in die argief. Vra asseblief 'n nuwe vraag as jy hulp nodig het.

Firefox Windows Tarayıcımdaki bilgiler silindi geri getiremiyorum

  • 3 antwoorde
  • 1 het hierdie probleem
  • 2 views
  • Laaste antwoord deur Selim

more options

Merhaba,

Bilgisayarımın hafızası dolması üzerine Windows 10 kurtarma moduyla bilgisayarıma format attım. Daha sonra Firefoxu kurmak istediğimde bana hesabıma giriş yapmamı istedi. Giriş yaptım fakat hiçbir yer imlerim, kayıtlı şifrelerim vb. geri gelmedi. Üniversite öğrencisiyim. Kaydettiğim onlarca ders vb. önemli şifreler, yer imleri var bunları geri getiremezsem üniversiteden bile mezun olamayabilirim. Lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz?

All Replies (3)

more options

Firefox hesabınıza giriş yaptığınız başka bir cihaz (akıllı telefonunuz vb.) var mı?

Hesaba giriş yaparken parolanızı sıfırlamış olabilir misiniz? Parolayı sıfırlarsanız güvenlik amacıyla hesaptaki tüm veriler silinir.

more options

Merhaba, Daha önce kurulumu tamamlamak icin 2018de telefonuma yüklemiştim ama silmiştim.

Evet 2018den beri bir daha kurmadıgım icin firefoxu şifremi hatırlayamadım. Yeniden kurdugumda şifremi sıfırladım. İyi ama yeni kurulumda eğer şifre sıfırlarsam bilgilerin silineceğine dair hiçbir bilgi verilmiyordu ekranda. Onca şifrelerim, yer imlerim bunları nasıl geri getireceğiz? Lütfen buna bir yardımcı olun, zaten online devam ediyor okullar o şifrelere yer imlerine ulaşmam lazım tezler ödevler icin.

more options

Parola sıfırlama sayfasında verilerinizin silineceğine dair bir uyarı bulunuyor. Belki de gözünüzden kaçtı.

Farklı bir cihazda Firefox hesabınız çalışıyor olsaydı oradaki verileri geri yükleyebilirdiniz. Ancak bu durumda maalesef verilerinizi geri getirmeniz mümkün değil.